דף הבית אודות חברת ביטוח איילון

אודות חברת ביטוח איילון

חדש! לד"ר כרדוש ישנם הסכמים עם חברות הביטוח, ביניהם הסכמים עם חברת הביטוח איילון, שנחשבת לאחת מחברות הביטוח והפיננסיים הגדולות ביותר בישראל. חברת ביטוח איילון נוסדה בשנת 1976, ומאז ועד היום מקפידה לשים את הפן האנושי של הביטוח במרכז, עם דגש מיוחד על נושא השירות לציבור (עבור מבטוחים וסוכנים כאחד). כתוצאה מכך החברה שואפת לספק ללקוחותיה רמת שירות בלתי מתפשרת וגמישות מקסימלית.

הדבר מקבל משנה תוקף גם כאשר מדובר בביטוחי בריאות מטעם החברה. בשנת 2020 החברה דורגה במקום הראשון בביטוחי הבריאות שמציעה, בהשוואה לחברות ביטוח אחרות, על ידי מדד שירות חברות הביטוח של רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון במשרד האוצר.

בחברת ביטוח איילון זוכים לביטוח בריאות רחב וגמישות מקסימלית

בכמה מילים – חברת איילון שואפת לספק ערך מוסף למבוטחיה בתחום ביטוחי הבריאות לכן מעמידה לרשותם ביטוח בריאות בעל כיסוי רחב במיוחד, הכולל יתרונות בלעדיים, ביניהם גם ניתוחים בארץ ובחו"ל. עם חברת איילון המבוטחים יכולים לבחור את הרופא שיטפל בהם באופן חופשי, שלא מתוך רשימת הרופאים שמופיעים בהסדר, מה שמעניק למבוטחיה הרבה יותר גמישות, בנוסף הם יכולים לקבל פיצוי כספי עבור 43 מחלות קשות ואירועים רפואיים ועוד.

אם אתם מבוטחים בחברת איילון ורוצים להיעזר בשירותיו של ד"ר כרדוש, מומלץ כי תבדקו מהם תנאי הזכאות שלכם. ניתן לבדוק את תנאי הזכאות בטלפון או באתר החברה.

אודות חברת ביטוח איילון

נגישות
צור קשר