דף הבית חברת כלל ביטוח

אודות חברת הביטוח כלל

כלל ביטוח היא אחת מחברות הביטוח והפנסיה המובילות בארץ. החברה מספקת שירות נרחב, מקצועי ואיכותי לאלפי לקוחותיה, תוך שמבינה את המגמות והשינויים בענף הביטוח ומתאימה את עצמה אליהם. כלל ביטוח מציעה מוצרי ביטוח מגוונים ביניהם גם ביטוח בריאות, הכולל מגוון רחב של פתרונות ביטוחיים כמו למשל כיסוי עבור השתלות, תרופות, ניתוחים בארץ ובחו"ל ועוד. לכן אם אתם זקוקים לניתוח החלפת ברך- ירך לד"ר כרדוש ישנם הסכמים עם חברת כלל ביטוח, ובאפשרותכם לממש את תנאי הזכאות שלכם.

מה כולל ביטוח הבריאות של כלל?

כולנו מבינים את החשיבות של בריאות טובה ואיתנה, קל וחומר כאשר מפרקי הירך או הברך אינם מתפקדים כראוי ופוגעים לחלוטין בשגרת החיים התקנית ובאיכות החיים באופן כללי. העובדה שיש לכם ביטוח בריאות פרטי מקיף אשר מעניק לכם הרבה יותר מסל הבריאות הבסיסי, מקנה המון שקט נפשי ואת הידיעה שיש לכם כיסוי מבחינה כלכלית לעבור את כל הטיפולים הנחוצים בהצלחה ולחזור לבריאות איתנה במהרה.

הכירו את הזכויות שלכם

ביטוח הבריאות של כלל ביטוח מעניק כיסוי רחב עבור ניתוחים, השתלות ותרופות שאינם מכוסים בסל הבריאות. לכן אם אתם זקוקים לעבור ניתוח או להגיע לפגישת ייעוץ אם ד"ר כרדוש מומלץ לבדוק מה פוליסת הבריאות שלכם בכלל ביטוח מכסה, מה כוללת הפוליסה ואיך מממשים את תנאי הזכאות בדרך המהירה והיעילה ביותר.

חברת כלל ביטוח

נגישות
צור קשר