דף הבית כללית

אודות קופת חולים כללית

לד"ר כרדוש הסכמים עם קופות חולים ביניהן קופת חולים כללית. קופ"ח כללית היא ארגון הבריאות הגדול והוותיק ביותר שיש בישראל, היא מעניקה את שירותיה ל- 4.5 מיליון מבוטחים. מאז יום הקמתה ועד היום, היא נחשבת לחוד החנית של מערכת הבריאות בישראל, תוך שמספקת שירותי בריאות נוחים וזמינים במרפאות, בדיגיטל ובמענה טלפוני, מקדמת חדשנות ופועלת להעלאת המודעות לניהול אורח חיים בריא.

השתתפות והחזרים על פגישות ייעוץ

במסגרת הביטוח הרפואי של חברי קופת חולים כללית מגיעות למבוטחים זכויות רבות לרבות התייעצות עם רופא מומחה לקבלת חוות דעת שניה, ניתוחים בארץ ובחו"ל ועוד מגוון שירותים שונים ומגוונים. כללית מציעה למבוטחים שני מסלולים: מסלול החזר כספי ומסלול רשת הרופאים בו המבוטחים משלמים השתתפות עצמית בעת קבלת השירות, זאת בהתאם לביטוח הרפואי שברשותכם, תנאי הזכאות ובכפוף לתקנון.

השתתפות עצמית נמוכה בניתוחים והשתלות

כחלק מהמחויבות של כללית לשמירה על בריאות מבוטחיה, הקופה מממנת בשעת צורך הרחבה לכיסוי שניתן על ידי חוק הבריאות להשתלות וניתוחים פרטיים בארץ אצל מיטב הרופאים, תוך מתן אפשרות לבחירת הרופא המנתח שבהסכם, בהשתתפות עצמית נמוכה. לקבלת מידע מלא ומפורט לגבי האפשרויות שלכם במסגרת הביטוח של קופת חולים כללית ניתן לבדוק את תנאי הזכאות שלכם בטלפון ובאתר של קופ"ח כללית.

כללית

נגישות
צור קשר