דף הבית חברת הביטוח דקלה

אודות חברת הביטוח דקלה

דקלה היא חברת ביטוח בבעלות פרטית שמנוהלת על ידי הראל השקעות. החברה מתמחה בעיקר בביטוחי בריאות פרטיים וקבוצתיים, לרבות תאונות אישיות, מחלות קשות, סוגי אשפוז ותרופות. החברה שואפת לספק שירות מהיר מבלי להתפשר על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. לד"ר כרדוש הסכמים עם חברת הביטוח דקלה, כך שמבוטחיה יכולים ליהנות ממומחיותו ומקצועיותו בתחום האורתופדיה וניתוחי החלפת ירך-ברך.

ביטוחי הבריאות של חברת דקלה

ביטוחי הבריאות של דקלה נחשבים למאוד מקיפים. המבוטחים זוכים לביטוח בריאות מקיף שמספק כיסוי לכל הטיפולים הרפואיים שאינם כלולים במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי. הביטוח של דקלה מורכב מכמה פוליסות לרבות פוליסת ביטוח לביצוע טיפולים רפואיים בחו"ל, ביטוח תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות וביטוח פיצוי לכל הניתוחים, אשר מעניק כיסוי לכל סוגי הניתוחים, לרבות השתלות.

פנו לחברת הביטוח לברר למה אתם זכאים בדיוק

בין אם אתם זקוקים לניתוחי החלפת מפרק ברך או ירך, בין אם אתם מועמדים לניתוח קיבוע שברים מורכבים באגן ובמפרק הירך ובין אם אתם מעוניינים בפגישת ייעוץ לקבלת חוות דעת מאורתופד מומחה בעל ניסיון עשיר והנכם מבוטחים בחברת הביטוח דקלה, מומלץ כי תבדקו את תנאי הזכאות שלכם. יתכן כי ישתלם לכם יותר להפעיל את הביטוח הפרטי ולממש את הזכויות שמגיעות לכם במסגרת הפוליסה. צרו קשר עם חברת הביטוח שלכם ובדקו כיצד באפשרותכם לממש את הזכאות שלכם בקלות.

חברת הביטוח דקלה

נגישות
צור קשר