דף הבית אודות חברת ביטוח ישיר

אודות חברת ביטוח ישיר

מהיום לד"ר כרדוש יש הסכמים חדשים עם חברות הביטוח, ביניהם גם עם חברת ביטוח ישיר. חברת ביטוח ישיר פועלת בתחום כבר 26 שנים, ומציעה ללקוחותיה קונספט חדשני והוא רכישת פוליסת ביטוח ללא התיווך של סוכן. חברת ביטוח ישיר שואפת לספק ללקוחות שלה את פתרונות ושירותי הביטוח המתקדמים ביותר, והיא הובילה מהפכה בענף הביטוח בישראל בכך שהייתה הראשונה שאפשרה לרכוש ביטוח דרך האינטרנט.

ביטוחי בריאות מקיפים שמעניקים מקסימום שקט

חברת ביטוח ישיר שואפת להיות חברת הביטוח המובילה בישראל בתחום הפרט והמשפחה. אכפתיות והקשבה אלו תכונות שהחברה שואפת לקדם ולכן מציעה ללקוחותיה סוגים שונים של ביטוחי בריאות עם כיסויים נרחבים שאפשר לנצל במקרה שרוצים להיעזר בשירותיו של ד"ר כרדוש. תכניות הביטוח של החברה נותנות כיסוי ביטוחי עבור מגוון מצבים רפואיים ובריאותיים כמו למשל ביטוח תרופות, ביטוח השתלות וניתוחים רפואיים בארץ ובחו"ל, אבחון מהיר ואישי, ייעוץ מקוון על ידי רופאים ועוד.

ממליצים לבדוק את תנאי הזכאות

אם במקומות אחרים צריכים לבחור את הרופא המנתח מתוך רשימת הסדר, מבוטחים של ביטוח ישיר יכולים לבחור את הרופאים שינתחו אותם ללא הגבלה, ללא תלות ברשימה כזו או אחרת, במגוון מסלולים לבחירה ובאמצעות בתי החולים הפרטיים המובילים בארץ.

כדי לבדוק מה פוליסת הביטוח שלכם מכסה ואילו זכויות מגיעות לכם מתוקף תכניות הביטוח שלכם, פנו לשירות הלקוחות של חברת ביטוח ישיר או התעדכנו דרך אתר החברה.

אודות חברת ביטוח ישיר

נגישות
צור קשר