דף הבית קופת חולים לאומית

אודות קופת חולים לאומית

לד"ר כרדוש ישנם הסכמים עם קופת חולים לאומית. קופת חולים לאומית נוסדה בשנת 1933 ומאז ועד היום פועלת לקידום שירותי הבריאות על ידי חינוך לבריאות ומתן שירותים מתקדמים לחבריה בתחום הרפואה. ייחודה בכך שנותנת לחבריה זכות בחירה: באפשרותם לבחור את הקופה, את הרופא ואת השירותים הרפואיים. בלאומית שמים דגש על שירות איכותי שמוביל לשינוי, יחס אישי, זמן המתנה קצר וזמינות מרבית.

הייחוד של לאומית זכות הבחירה

ללאומית יש הסכמים עם כל בתי החולים הממשלתיים ועם רוב בתי החולים הפרטיים. מה גם שרק בלאומית המבוטחים זכאים לבחור את בית החולים המנתח או המומחה שיטפלו בהם. זכות הבחירה הופכת את ההתערבות הכירורגית לאופטימלית וכמה שפחות מלחיצה והמבוטחים יכולים לבחור במסלול ציבורי או במסלול שמציע הביטוח המשלים. בלאומית דואגים שהמבוטחים יוכלו לעבור ניתוח על ידי רופא לבחירתם עמו הם מרגישים בנוח באחד מבתי החולים שבהסדר. במסגרת ביטוח הבריאות המשלים המבוטחים זוכים גם לשירותים נלווים של חוות דעת שניה, שירות אחות פרטית ועוד.

ייעוץ מומחה וחוות דעת שניה בקופ"ח לאומית

בלאומית מועסקים רופאים מקצועיים ומובילים בתחומם אולם במסגרת הביטוח המשלים חברי הקופה נהנים מהזכות לקבל חוות דעת שניה מרופאים שאינם עובדים בלאומית בשני מסלולים לבחירה. במסלול התייעצות עם רופאים שבהסדר, כמו ד"ר כרדוש, יש לשלם השתתפות עצמית, כאשר הרופאים משמשים גם כמנתחים ומורשים לבצע ניתוחים במסגרת הביטוח המשלים.

תוכלו לבדוק מהם תנאי הזכאות שלכם במסגרת ביטוח הבריאות של לאומית דרך האתר של קופ"ח לאומית או בטלפון של הקופה.

קופת חולים לאומית

נגישות
צור קשר