דף הבית מכבי שירותי בריאות

אודות קופת חולים מכבי

לד"ר כרדוש הסכמים עם קופות חולים שונות ביניהן קופת חולים מכבי. קופת חולים מכבי שירותי בריאות, החלה לפעול בשנת 1941 כאשר לכל אורך שנות פעילותה, שמה לה למטרה להיות ארגון בריאות מוביל המשפיע על מערכת הבריאות בישראל, תוך מתן מענה רפואי מתקדם ומותאם אישית למבוטחיה. החזון של הקופה הוא לעצב את רפואת העתיד ולהיות ארגון מוביל במציאות משתנה, להעניק שירות רפואי לא פחות ממצוין ולהפוך לשותפה הטובה ביותר לבריאות לקוחותיה.

הזכויות של חבר קופת החולים מכבי

קופת חולים מכבי פועלת מתוקף חוק הבריאות וחבריה זכאים לזכויות שונות ומגוונות בהתאם להיקף הביטוח הרפואי עליו משלמים. המבוטחים זכאים לפגישות ייעוץ עם רופאים מומחים, בסבסוד מלא או בהשתתפות עצמית בכפוף לתנאי הזכאות ולסוג הביטוח הרפואי.

אשפוז בבתי חולים ובמרפאות חוץ דרך מכבי

קופת חולים מכבי מחויבת לשמירה על בריאות מבוטחיה, וכתוצאה מכך מאפשרת למבוטחיה לפנות לאשפוז מתוכנן באסותא ולמגוון רחב של מרפאות חוץ, בתי חולים ומוסדות שכלולים בהסכם. לפני שפונים למרפאות חוץ או בתי חולים יש לפנות לרופא המטפל כדי לקבל הפניה, אותה יש לשלוח למרכז הרפואי על מנת לקבל טופס 17, טופס התחייבות כספית שמשמש כאישור לכך שמכבי תממן שירותים טיפוליים מסוגים שונים.

לקבלת מידע מלא ומפורט לגבי הזכויות שלכם במסגרת ביטוח הבריאות של קופת חולים מכבי אתם מוזמנים לקרוא את התקנון באתר מכבי או לפנות לקופת החולים בטלפון, באפליקציה ובאתר.

מכבי שירותי בריאות

נגישות
צור קשר