דף הבית חברת הביטוח מדנס

אודות חברת הביטוח מדנס

קופות החולים מספקות כיסוי בסיסי ומשלים בתשלום נוסף, אולם הן לא תמיד מספקות את המענה הרפואי האופטימלי, במיוחד כאשר ההוצאות הרפואיות עשויות להגיע לאלפי ועשרות אלפי שקלים ויותר. ביטוח בריאות פרטי מעניק למבוטחים כיסוי ביטוחי נרחב יותר ופתרונות עבור מצבים רפואיים קשים כמו למשל ניתוחים, השתלות, תרופות שאינן בסל הבריאות ועוד.

אינכם צריכים להיות תלויים במערכת הציבורית

כדי לאפשר לכם לקבל את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר באופן המשתלם ביותר, לד"ר כרדוש ישנם הסכמים עם קופות החולים ועם חברות ביטוח שונות, ביניהן חברת הביטוח מדנס. מדנס זו סוכנות ביטוח עצמאית גדולה, ולה מאות אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים. בין פוליסות הביטוח שמציעה ישנו גם ביטוח בריאות פרטי אשר נותן מענה אופטימלי כאשר לא ניתן להיעזר במערכת הבריאות הציבורית והביטוחים המשלימים של קופות החולים. תכניות ביטוח הבריאות של מדנס מבטיחות שהמבוטחים יקבלו את השירות הזמין והמהיר ביותר מבלי להיות תלויים בוועדות של קופות החולים ובהתאמה לצרכים המיוחדים של כל המבוטחים.

ממשו את הזכויות שמגיעות לכם במסגרת ביטוח הבריאות הפרטי

בעיות רפאיות יכולות להשפיע על איכות ושגרת החיים. כאשר בעיות אורתופדיות פוגעות בתפקוד היומיומי ואין מניעה אלא לעבור ניתוח, אתם תרצו להיות בידיים הטובות ביותר וכדי שזה יקרה תצטרכו להשקיע מכספכם ומזמנכם. ביטוחי הבריאות מאפשרים לכם לקבל את אותו טיפול איכותי במינימום עלות אצל רופא שבהסדר וכך לזכות לשקט נפשי, לעבור את הטיפולים הנדרשים ולחזור אל שגרת החיים שלכם כמה שיותר מהר.

חברת הביטוח מדנס

נגישות
צור קשר