דף הבית מנורה מבטחים

אודות חברת מנורה מבטחים

לאזרחי מדינת ישראל יש ביטוח בריאות ממלכתי, לרובם גם יש כיסוי ביטוחי משלים דרך קופת החולים תמורת תשלום חודשי. אולם לא תמיד הביטוח המשלים נותן מענה לצרכי הבריאות המלאים, וטיפולים שאינם כלולים במסגרת הביטוח המשלים עלולים לעלות לכם. כאן ביטוח בריאות פרטי נכנס לתמונה ותפקידו למלא את החסר ולאפשר לכם לקבל שירותים מהרופאים הטובים ביותר בעלות מינימלית, כמו ד"ר כרדוש.

ביטוח בריאות פרטי ואתם מכוסים

ד"ר כרדוש הוא אורתופד מומחה בהחלפת ברך מלאה/חלקית ובהחלפת ירך בגישה הקדמית ויש לו הסכמים עם קופות החולים ועם חברות ביטוח שונות, ביניהן מנורה מבטחים. ביטוח הבריאות הפרטי מאפשר לכם להתמודד טוב יותר עם ההוצאות הכלכליות הכרוכות בניתוחים ובמצבים בריאותיים כאלו ואחרים, כך שתוכלו לעבור את הטיפול הדרוש לכם ועדיין לשמור על איכות החיים שלכם לאורך תקופת האשפוז והטיפול.

בדקו את תנאי הזכאות במסגרת פוליסת הביטוח שלכם

כאשר אתם עוברים טיפול רפואי אתם רוצים להבטיח שתהיו בידיים הטובות ביותר שאפשר מבלי לדאוג לפן הכלכלי. לכן אם יש לכם פוליסת ביטוח בריאות בחברת מנורה מבטחים, זה הזמן לבדוק כיצד לממש את הזכאות שלכם ולהפעיל את הביטוח על מנת לקבל מענה רפואי מקסימלי מאחד הרופאים המומחים בתחום. מומלץ להיכנס לאזור האישי שלכם באתר כדי לקבל את כל המידע המעודכן בנוגע לפוליסה שלכם, או לחלופין, ליצור קשר עם נציגי השירות של מנורה מבטחים כדי לקבל את כל הפרטים הנחוצים ולממש את הזכויות שלכם.

מנורה מבטחים

נגישות
צור קשר