דף הבית אודות קבוצת מגדל

אודות קבוצת מגדל

ישנם רגעים בחיים בהם צריך לקבל את הייעוץ והטיפול הרפואיים הטובים והמקצועיים ביותר. אז חברות הביטוח הפרטיות משלימות בדיוק את כל מה שחסר בביטוח הבריאות הציבורי או המשלים שנעשה דרך קופות החולים. אם אתם עומדים לפני ניתוח החלפת ירך או ברך, האורטופד המומחה ד"ר כרדוש יהיה הבחירה המקצועית והטובה ביותר עבורכם, ובאמצעות ההסכמים שלו עם חברת ביטוח מגדל, תוכלו לקבל את שירותיו מבלי לפגוע בבסיס הכלכלי שלכם.

מגוון רחב של מסלולים כדי שהבחירה תהיה בידיים שלכם

קבוצת מגדל מציעה מגוון רחב של מסלולים כדי שתוכלו לבחור את ביטוח הבריאות שעונה על הצרכים שלכם. הן הכיסוי הבסיסי והן המורחב מעניקים ביטוח לניתוחים מהשקל הראשון, כאשר הכיסויים המורחבים יותר מאפשרים למנותחים לקבל יותר שליטה על תהליך הניתוח, או הטיפול המחליף ניתוח החל בבחירת הרופא, דרך בחירת מיקום הטיפול או הניתוח ועד המועד המתאים ביותר לביצועו.

ממשו את הזכויות שלכם וקבלו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר

ד"ר רמי כרדוש הוא מומחה לאורתופדיה אשר מבצע ניתוחי החלפת ירך בגישה הקדמית, מה שמשמר את יציבות המפרק ומאפשר ביקורת טובה יותר ושיקום מהיר. כחלק מביטוח הבריאות של קבוצת מגדל אתם זכאים למגוון דברים כמו למשל פגישות ייעוץ וכיסוי ניתוחים. לכן כדאי שתבדקו מהם תנאי הזכאות שלכםעם חברת מגדל, כך תוכלו לוודא שאתם מקבלים את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.

אודות קבוצת מגדל

נגישות
צור קשר