דף הבית הפניקס – חברת ביטוח

אודות חברת הביטוח הפניקס

ד"ר כרדוש הוא אורתופד מומחה בהחלפת ירך בגישה הקדמית ובהחלפת ברך מלאה / חלקית ויש לו הסכמים עם קופות חולים וחברות ביטוח, ביניהן חברת הביטוח פניקס. החזר הוצאות עבור ניתוח שבוצע תלוי בהסכם ובפוליסת הביטוח של כל אחד מול חברת הפניקס.

חברת הביטוח פניקס

פניקס היא אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל. היא מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מסלולים ושירותים לבחירה. החברה זכתה במדד השירות של רשות שוק ההון מבין כל החברות הגדולות ובין הביטוחים שמציעה ללקוחותיה, ישנו גם ביטוח בריאות.

מה הזכויות שלכם במסגרת ביטוח הבריאות של פניקס?

בעלי ביטוח בריאות בחברת פניקס נהנים מביטוח בריאות המעניק שיפוי לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, מעבר לזכאות של השב"ן. אנשים רבים חברים בקופות החולים השונות בעלי ביטוחים משלימים לביטוח הבסיסי. כתוצאה מכך הם זכאים למגוון רחב של שירותים אך מוגבלים בנותני השירותים שיכולים לבחור ולא פעם נדרשים לשלם גם השתתפות עצמית. ביטוח בריאות בחברת הפניקס מקנה שקט נפשי והרבה יותר אפשרויות בחירה. המבוטחים יכולים לבחור את הרופא ואת מקום הניתוח, לגשת ל- 3 פגישות ייעוץ כל שנה, הם זכאים לשתלים במהלך הניתוח ללא תקרה ולכיסי הוצאות אשפוז בכפוף לתנאי הפוליסה.

במידה וברצונכם לתאם פגישת ייעוץ עם ד"ר כרדוש או שעליכם לעבור ניתוח, מומלץ לבדוק מול חברת הביטוח פניקס מהם תנאי הזכאות שלכם.

הפניקס – חברת ביטוח

נגישות
צור קשר