דף הבית קופת חולים מאוחדת

אודות קופת חולים מאוחדת

מבוטחים של קופות החולים זוכים לזכויות שונות במסגרת הביטוח הרפואי של קופת החולים, כמו למשל הזכות לניתוחים וחוות דעת. לד"ר כרדוש ישנו הסדר עם קופת חולים מאוחדת ועל כן מבוטחיה של הקופה יכולים ליהנות משירותיו הרפואיים המקצועיים במסגרת הביטוח הרפואי.

אודות קופת חולים מאוחדת

מאוחדת היא קופת החולים השלישית בגודלה בישראל והיא נותנת מענה ללקוחות מכל המגזרים ברחבי הארץ. קופת חולים מאוחדת מפעילה כיום 4 מנהלות אזוריות ומעל 300 מרפאות בכל רחבי הארץ. בנוסף הקופה מפעילה בתי מרקחת, מרפאות לרפואה משלימה ומציעה מגוון רחב של שירותים במכונים בפריסה ארצית.

למה אתם זכאים?

המבוטחים של קופת חולים מאוחדת זכאים למימון הוצאות טיפולים רפואיים מתוקף חוק הבריאות הממלכתי. ניתוחים בארץ אפשר לבצע בשני מסלולים דרך סל הבריאות ודרך מסגרת הביטוח המשלים. חברי קופת חולים מאוחדת זכאים לבחור את הרופא להם מתוך רשימת רופאים שנמצאים בהסדר, כמו ד"ר כרדוש. כדי לקבל את השירות יש לפנות לקבלת ייעוץ והמלצה לניתוח. לאחר מכן יש לגשת למרפאה, להגיש את טפסי הבקשה ולקבל אישור. מלבד ניתוחים, חברי הקופה זכאים גם לקבלת חוות דעת רפואית נוספת מרופאים מומחים שנמצאים בהסדר. על מנת לקבל את השירות יש להיכנס לרשימת המנתחים והיועצים שבהסדר ולבחור את הרופא שרוצים.

אם ברצונכם להבין את תנאי הזכאות שלכם ואת אופן מימושם פנו לקופת החולים שלכם דרך אמצעי התקשורת השונים.

קופת חולים מאוחדת

נגישות
צור קשר